Otel Hurdası Alımı

Otel Hurdası Alımı

Otel Hurdası Alımı Yapıyoruz. Oteller belli dönemlerde ellerinde bulunana malzemeleri yenilerler. Özellikle artık önemini yitirmiş olan araç gereçler hurda yerine geçmektedir. Otel hurdası oldukça değerlidir. Firma olarak otellerin tadilatlarından çıkan hurda yerine geçen malzemeleri alarak, tekrar geri dönüşümlerini sağlayarak geri dönüşüme imkan veriyoruz. Bu malzemeleri hammadde olarak kullanılarak tekrar ekonomiye kazandırıyoruz. Özellikle kalabalık turizm bölgelerinde bulunana oteller hemen hemen her yıl yenilemeye gitmektedirler. Bu otellerden çıkan hurdaların alımını gerçekleştirerek sizlere kaliteli bir hurda hizmeti sunuyoruz. Hurdalarınızın değerinde bir kazanç elde etmek için bizleri arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Paslanmaz hurda, Bakır Hurda, Alüminyum Hurda, nikel, demir gibi tüm metal hurdaların alımını gerçekleştirerek geri dönüşümlerini sağlıyoruz.

Otel Hurdası Aldığımız Bölgeler

İstanbul, Kocaeli, İzmir, Muğla, Antalya ve Tekirdağ illerinde özellikle BeylikdüzüEsenyurtİkitelliHadımköyArnavutköySilivri, Çatalca, Selimpaşa, Çorlu, Çerkezköy, Yakuplu, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Küçükçekmece, Dudullu, Ümraniye, Kadıköy Maslak, Ayazağa‘da yoğun olarak hurda demir alımı yapmaktayız. Ancak ton miktarının uygun olması durumunda çevre bölgelerden de hurda makine satın alarak fabrikalar yolu ile geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz.

Hurda Paslanmaz Tezgahlarınızı Değerlendirin

Otel hurdası olarak ortaya çıkan metaller çevreye oldukça zararlı kimyasallar içerebilmektedirler. Bu atıkların çevreye zarar vermemesi için firma olarak hurdalarınızı alarak anında değerlendiriyoruz ve geri dönüşümlerini sağlıyoruz. Bu şekilde sizlerde elinizdeki otel hurdası geri dönüşüm için bizlere ulaşabilirsiniz. Firma olarak sizlere 7/24 bir hizmet vererek her an bizlere rahatlıkla ulaşmanızı sağlıyoruz. İletişim numaramızdan bizlere ulaşabileceğiniz gibi internet sitemizden de rahatlıkla bizleri ziyaret edebilirsiniz. Bu şekilde elinizdeki atıl konumuna geçen eski eşyaların değerlenmesini sağlayıp, bu eşyalardan maksimum kazanç elde edebilirsiniz. Otel hurdaları genelde kullanılmış eşyalar, metal ağırlıklı mutfak gereçleri olsa da inşaat hurdalarının da değerlendirilmesini sağlayarak sizlere her konuda güvenilir bir hizmet ağı sunuyoruz.

7/24 Hurda Alımı

Hurda alım satımı olarak hizmet vermekte olan firmamız, elinizde bulunan her türlü hurdanın değerlenmesini sağlıyoruz. Otel hurdası alımı için bizlere hemen ulaşabilir, firmamızı ziyaret edebilirsiniz ya da bizlere konum bilgisi paylaştığınızda da bulunduğunuz yere gelerek sizlere hizmet sunmaktayız. Bu şekilde rahatlıkla elinizdeki hurdaların anında değerlenmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir