Çatı Sökümü Hurdası

Çatı Sökümü Hurdası

Hurdalarını Satın Alma Karşılığında Çatı Sökümü Hurdası Alımı Gerçekleştiriyoruz. Sizde eski veya yıktırmak istediğiniz çatılar için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Tekirdağ ve çevresinde çatı sökümü yapanları arıyorsanız doğru adreste yer alıyorsunuz.

Atık çatı demir veya alüminyum ürünleri ilk olarak küçük parçacıklar halinde doğranmaktadır. Daha sonra ise doğranan bu parçalar büyük ocaklar içerisinde eritilerek, dökme çelik üretiminde kullanılmaktadır. Bu sayede atık metaller üretimde kullanılabilir. Firmamız çatı hurdası alan firmalar arasında en yüksek fiyat garantisini sizlere sunmaktadır.

Çatı Sökümü Hurdası Yaptığımız Bölgeler

İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ illerinde özellikle BeylikdüzüEsenyurtİkitelliHadımköyArnavutköySilivri, Çatalca, Selimpaşa, Çorlu, Çerkezköy, Yakuplu, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Küçükçekmece, Dudullu, Ümraniye, Kadıköy Maslak, Ayazağa‘da yoğun olarak hurda demir alımı yapmaktayız. Ancak ton miktarının uygun olması durumunda çevre bölgelerden de hurda makine satın alarak fabrikalar yolu ile geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz.

Çatı Söküm Fiyatları

Çatı söküm fiyatlarını etkileyen bazı etmenler vardır. Bunlardan en önemlisi söküm yapılacak çelik konstrüksiyon çatının toplam m2 büyüklüğüdür. Vinç kullanılması, işçilik giderleri ; çatı makası, çatı paneli, kiriş, civata, kolon, diğer çelik taşıyıcı elemanlar gibi çelik çatı yapı elemanlarının sökülmesi, çatı panellerinin kaldırılması, yüklenmesi , bu malzemelerin ayrı ayrı bir düzen içerisinde istiflenmesi ve götürülecek bölgeye göre nakliye masrafı gerçekleşecektir. ONURSAN, söküm işlemlerini minimum masrafla yapma ekipman ve donanıma sahiptir.

Çatılarınızı Değerlendirin

Kaba olarak bu şekilde anlatabileceğimiz masraf kalemleri ayrıntılı bir şekilde anlatalmalı hiç bir ayrıntının gözden kaçırılmaması gerekmektedir. Aşağıda çelik çatı montajı ayrıntıları verilmiş olup, hurdacılar kralı söküm yapılırken bu aşamalar geriye doğru sökümü yapılarak gerçekleşecektir. Çatı sökümü birim fiyat ayrıntılı bilgiler alındıktan sonra netlik kazanır.

Çatı Sökümü Yapan Firmalar

Türkiye’ nin her yerinde hurda alımı yapmaktayız. İletişim bölümünde yer alan numaralardan bizi ulaşmanız yeterli olmaktadır. Yerinde, değerinde ve peşin hurda alımı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Biz çatı hurdası alanlar olarak en doğru fiyat garantisini buradan veriyoruz. Satmak istediğiniz hurdanın fotoğrafını çekerek bizlere göndermeniz yeterli olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir