Hurda Demir Alımı

hurda demir alımı

Demir hurdası alıyoruz. Sizde elinizde bulunan ton veya kilogram bazında hurda demirler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elinizdeki hurdanın miktarına göre sizlere en iyi fiyat tekliflerini sunuyoruz. Hurdalarınızı yerinizde alarak ödemeyi daima nakit olarak yapıyoruz.

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir Fiyatı1,73 TL/Kg
Ekstra Hurda Demir Fiyatı1,62  TL/Kg
Toplama Hurda Fiyatı1,40 TL/Kg
Teneke Hurda Fiyatı1 TL/Kg
Demir Talaşı Hurdası Fiyatı1,35 TL/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası Fiyatı1,30 TL/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası Fiyatı1,50 TL/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası Fiyatı1,65 TL/Kg
Tufal Hurdası Fiyatı1 TL/Kg

Demir Hurdası Aldığımız Bölgeler

İstanbul Avrupa Yakasında Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca ve Silivri ilçelerinde adresten her tür hurda alımı yapılmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı firmaları aracığı ile Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Beykoz, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Kartal, Tuzla, Şile, Kocaeli Gebze ilçelerinden hurda satın alınmaktadır.

Hurda Demir Çeşitleri

Dkp Hurda Demir

Dkp hurda demir genelde sanayiden lazer kesim makineleri ve pres baskılardan çıkan hurdalardır. Bu hurdalar genelde temiz olup diğer hurda çeşitlerinden kilogramı 20 kuruş daha pahalıdır. Firmamız bu hurdalara sizler için en iyi fiyat teklifleri vermektedir.

Ekstra Demir Hurda

Bu hurdalar profil veya çok ince sac hurdalardır. Fiyatları DKP demirlerden biraz daha düşüktür. Firmamız bu hurdaları en güncel fiyatlardan alım yapmaktadır.

Hurda Demir Talaşı

Demir talaşı, sanayi fabrikalarındaki torna ve CNC makinalarında işlenen metallerin yüzeyinden aşınarak ayrılan demir parçalarıdır. Hurda demir talaşı fiyatı diğer metal hurdalardan daha düşük fiyattan alınır. Sebebi ise hurda talaş demir dışında diğer metallerden elde edilmektedir.

Bina Yıkım Demir Hurdası

Kentsel dönüşüm alanlarında yıkılan inşaatlardan yoğun demir hurda çıkmaktadır. Bu çıkan demirleri satarak yüksek gelir elde edebilirsiniz. Gariboğlu Metal olarak bu yıkımları yaparak demir hurdaları ayrıştırıp geri dönüşüme kazandırmaktayız. Bizi arayarak bina yıkım hurdasını yüksek fiyattan satabilirsiniz.

5 thoughts on “Hurda Demir Alımı”

  1. Geri bildirim: Şekerpınar Hurdacı - Çayırova Hurdacı - Gebze Hurdacı

  2. Geri bildirim: Tuzla Hurdacı - Tuzla Aydınlı Ve Orhanlı Hurdacı - İstanbul Hurdacı

  3. Geri bildirim: İmes Hurdacı - Ümraniye Hurdacı - Dudullu Hurdacı

  4. Geri bildirim: Cebeci Hurdacı - Kandıra Hurda Alan Firmalar - Metalsan Hurda

  5. Geri bildirim: Ümraniye Hurdacı - Ümraniye Hurda Alan Firmalar - Hurda Satın

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir