Hurda Paslanmaz Fiyatları

2023 Güncel Hurda Paslanmaz Fiyatları

Aşağıda güncel hurda paslanmaz fiyatları yer almaktadır. Elinizde bulunan hurdalar için bizimle iletişime geçerek hurdaları en iyi fiyatlardan değerlendirebilirsiniz.

HURDA PASLANMAZ ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATI
304 Paslanmaz HurdaTıkla AraTıkla Ara
304 Paslanmaz TalaşıTıkla AraTıkla Ara
430 Paslanmaz HurdaTıkla AraTıkla Ara
201 Paslanmaz HurdaTıkla AraTıkla Ara
316 Paslanmaz HurdaTıkla AraTıkla Ara
316 Paslanmaz TalaşıTıkla AraTıkla Ara
310 Hurda PaslanmazTıkla AraTıkla Ara
310 Hurda Paslanmaz TalaşıTıkla AraTıkla Ara
309 Hurda PaslanmazTıkla AraTıkla Ara
2020 Hurda Paslanmaz Fiyatları
2020 Hurda Paslanmaz Fiyatları

Hurda Paslanmaz Fiyatları Neye Göre Belirleniyor

  • Hurdanın Miktarına
  • Hurda Paslanmazın Cinsine
  • Nikel Fiyatlarına
  • Demir Fiyatlarına (430 paslanmaz için geçerlidir)
  • Bize Olan Uzaklığınıza
  • Londra Metal Borsasına
  • Dolar Kuruna

Hurda Paslanmaz Alımı

Firmamız 25 senedir hurda paslanmaz sektörünün içerisindedir. Fabrikalardan ve işyerlerinden paslanmaz hurda alıp yurt dışına ihraç ediyoruz. Paslanmaz hurdalar içerisinde bulunan içerisinde bulunan nikel ve krom elementlerinden dolayı son derece değerli metallerdir. İçerisinde bulunan nikel oranı paslanmaz fiyatını doğrudan etkiler korozyon direncinin artmasını sağlar. 430, 201, 202 gibi hurda paslanmaz çeşitleri içerilerinde bulundurdukları düşük nikel ve krom miktarlarından dolayı fiyatı diğer paslanmaz türlerinin altındadır. Hurda Paslanmaz Fiyatları haftalık bazda güncellenmektedir bizler bu fiyat değişimlerini günlük olarak takip ederek sizlere en iyi fiyatları sunmayı hedefliyoruz. Özellikle elinizde bulunan tonajlı hurdalar için bizimle iletişime geçerseniz sizlere kilogram fiyatının biraz daha üzerinde fiyatlar verebiliriz.

Bizlerden Hurda Paslanmaz Fiyatı Alabilirsiniz.

304, 316 ve 310 gibi hurda paslanmaz malzemelerin fiyatı diğer paslanmaz türlerinden son derece yüksektir. Bunun nedeni olarak içerilerinde yüksek olarak nikel ve krom bulundurmalarını sayabiliriz firmamız bu hurdalar için sizlere özel fiyat teklifleri sunmaktadır. Eğer isterseniz size hurdaları saklayabilmek için ücretsiz hurda konteyneri de bırakabiliriz. Bizimle iletişime geçip hurdaların resmini atarsanız iletişim ekiplerimiz sizlere anında dönüş sağlayacaktır. Eğer isterseniz adresinize kadar gelerek hurda paslanmaz malzemeler için yerinde fiyat pazarlığı da yapmaktayız. Paslanmaz geri dönüşümü ülke ekonomisi açısında son derece önemlidir ve cari açığın kapanmasında etkisi azımsanamayacak derecededir. Paslanmaz hurdalar genelde yurt dışına gönderildiklerinden dolayı bu hurdalar karşılığında ödemeleri dolar olarak yapılmaktadır buda ülkemize döviz girmesini sağlar.

Bize ulaşmanız halinde sizin istediğiniz gün ve saate gelen ekiplerimiz hurdaları nakit olarak yerinizden satın almaktadır. İletişim bölümünden bizi arayabilir bizlerden hurda krom fiyatları hakkında bilgi alabilir veya hurda kromları satabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir