Hurda Bakır Fiyatları

2023 Güncel Hurda Bakır Fiyatları

Aşağıda 2023 güncel hurda Bakır fiyatları yer almaktadır. Bu fiyatlar maksimum fiyatlardır elinizde bulunan tüm hurdalar için bizi arayarak en iyi fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

HURDA BAKIR ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATLARI
Soyma Bakır Fiyatı110.00 TL/KG115.00 TL
Lama Bakır Fiyatı105.00 TL/KG107.00 TL
Yanık Bakır Fiyatı98.00 TL/KG100.00 TL
Bakır Talaşı Fiyatı95.00 TL/KG97.00 TL
Antigron Kırma Bakır Fiyatı110.00 TL/KG110.00 TL
Kırkambar Kırma Bakır Fiyatı105.00 TL/KG105.00 TL
Kırkambar Karışık Bakır Fiyatı 110.00 TL/KG110.00 TL
Ttr İnce Kırma Bakır Fiyatı105.00 TL/KG107.00 TL
Fosfor Bronz Araiş (CuSn8) Fiyatı105.00 TL/KG105.00 TL
Güncel Hurda Bakır Fiyatları
Güncel Hurda Bakır Fiyatları

Güncel Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır piyasadaki en değerli hurda maden çeşitlerinin başında yer almaktadır. Doğru değerlendirdiğiniz taktirde bu hurdalar sizlere çok yüksek oranda kazançlar sağlamaktadır. Firmamız hurdacılık sektöründe çok köklü bir geçmişe sahiptir piyasada en güncel ve yüksek fiyatlardan hurda alan firmaların başında yer almaktayız. Bakırın pek çok kullanım alanı vardır ama genelde Bakır kabloların soyulması sonucu ortaya soyma bakır halinde çıkmaktadır. Kabloların ayrıştırılmasında ki bir diğer yöntem de yakılmasıdır ama bu durumda bakır yanık halini alır ve soymaya göre fiyatı yaklaşık 3 tl daha ucuz olur. Kabloları soyacak vaktiniz yok ise bize hurda kablo şeklinde de satabilirsiniz. Bizler bu kabloları kırma makinelerin de ayrıştırarak kırma bakır olarak değerlendirmekteyiz.

Hurda Bakır Alımı

Türkiye’nin her yerinden hurda bakır alımı yapmaktayız. Miktarı ne olursa olsun hurdalar için bizlerle iletişime geçebilir bizlerden hurda fiyat teklifi alabilirsiniz. Kesinlikle elinizdeki hurda bakırları biriktirmeyi tavsiye etmiyoruz çünkü hurda Bakır fiyatları haftalık hatta günlük olarak değişmektedir. Elinizde bulunan hurdaların resmini bize yollamanız halinde ekiplerimiz anında sizlere dönüş sağlayacaktır ve size güncel hurda bakır fiyatı verecektir. Bizlerle elinizde bulunan diğer hurdalar içinde iletişime geçebilirsiniz. Özellikle sarı, kurşun, alüminyum, çinko, zamak gibi hurdaları en iyi fiyatlardan alıyoruz. Hurda satmadan da bizleri arayarak güncel hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Alım Yaptığımız hurda Bakır çeşitleri; soyma bakır, lama bakır, kırma bakır, bakır kablo, kırkambar bakır gibi her çeşit hurdayı almaktayız. Bu hurdaların geri dönüşümü ülke ekonomisi açısından oldukça önemlidir. Bu hurdalar genelde yurt dışına Dolar karşılığı ihraç edildiğinden dolayı cari açığın kapanmasına yardımcı olmaktadır. Nerede olursanız olun bize ulaşın hurdaları en iyi fiyatlardan satın ve güncel hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olun. Hurda kablo fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir