Hurda Kurşun Alımı

Hurda Kurşun Levha

Hurda Kurşun alımı yapıyoruz. Sizde miktarı ne olursa olsun hurdalarınız için bizimle iletişime geçin. Hurdanızı yerinizde alan firmamız ödemelerini daima nakit olarak yapar.

Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda Kurşun İmalat10 TL/KG
Hurda Kurşun9.5 TL/kg
Hurda Akü Kuru4.8 TL/KG
Hurda Akü Sulu4.8 TL/KG

Fiyatlarımız taban fiyatlar olup elinizde bulunan hurdaların miktarına göre değişmektedir. Fiyatlarımız 2 günde bir devamlı güncellenmektedir.

Kurşun Nedir

Kurşunun ana kullanım alanı akü imalatı olup, yeraltı haberleşme kablolarının kurşunla izolasyonu, diğer önemli tüketim alanıdır.

Korozyonu önleyen kurşun oksit boyalar, kabloların kaplanmasında, kurşun tetraetil ve tetrametil formlarında benzin içinde oktan ayarlayıcı bileşikler olarak, radyasyonu en az geçiren metal olması nedeniyle x-ışınlarından korunmada, renkli televizyon tüplerinin yapımında ve mühimmat imalinde önemli kullanım alanları bulmuştur.

Kurşuna maruz kalma çoğunlukla, kurşunlu benzin kullanımı, bazı endüstriyel tesis türleri ve evlerde kurşun bazlı boya kullanımı gibi insan faaliyetlerinden kaynaklanmaktadır.

Kurşun ve kurşun bileşikleri evlerimizde veya çevresinde, boya, seramik, boru ve sıhhi tesisat malzemeleri, benzin, piller, mühimmat ve kozmetik ürünleri dahil olmak üzere çok çeşitli ürünlerde kullanılmaktadır.

Kurşun, endüstriyel kaynaklardan veya araçlardan havaya salındığında, genellikle toprak parçacıklarına yapışacağı yere yerleşmeden önce uzun mesafelere gidebilir. Kurşun, kurşun bileşiğin türüne ve toprağın özelliklerine bağlı olarak topraktan suya geçebilir.

Hurda Kurşun Aldığımız Bölgeler

İstanbul Avrupa Yakasında Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca ve Silivri ilçelerinde adresten her tür hurda alımı yapılmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı firmaları aracığı ile Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Beykoz, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Kartal, Tuzla, Şile, Kocaeli Gebze ilçelerinden hurda satın alınmaktadır.

Hurda kurşun alan firmamız kurşun geri dönüşümü yaparak artan maliyetleri düşürmektedir. Kurşun yumuşak bir metal olmasına rağmen çok kolay bir kullanımı var. Ayrıca ülkemizde de bol miktarda bulunmaktadır. Bir madeni geri dönüşüm ile elde etmek topraktan elde etmekten daha kolaydır. Bu sebeple hem doğayı daha az kirletmek ve enerji tasarrufu yapmak amacı ile geri dönüşüm yapılmalı.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir