Hurda Demir Fiyatları

2023 Güncel Hurda Demir Fiyatları

Aşağıda 2023 Güncel Hurda Demir Fiyatları yer almaktadır. Sizlerde elinizde bulunan hurda demirler için bizlerle iletişime geçerek bizlerden fiyat alabilir ve hurdaları satabilirsiniz.

HURDA DEMİR ÇEŞİDİKİLOGRAM FİYATITON FİYATI
Hurda DKP Demir5.50 TL/KG6.00 TL
Hurda Ekstra Demir5.00 TL/KG5.00 TL
İnşaat Yıkım Hurdası4.00 TL/KG4.500TL
Demir Talaşı3.00 TL/KG3.50 TL
Toplama demir5.00 TL/KG5.00 TL
Teneke Hurda3.50 TL/KG4.00 TL
İnşaat Demir Çubuk4.00 TL/KG4.00 TL
Hurda Döküm Demir4.50 TL/KG4.50 TL
Pik Talaşı3.00 TL/KG3.00 TL
Döküm Petek4.00 TL/KG4.50 TL
Tufal Cüruf Hurdası2.00 TL/KG3.00 TL
Güncel Hurda Demir Fiyatları
Güncel Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları Neye Göre Belirleniyor

Hurda Demir fiyatını etkileyen birçok farklı unsur bulunmaktadır. Bu unsurlar hurda fiyatlarında küçük artış ve azalışlara neden olabilmektedir hurdalar için en net fiyatı almak istiyorsanız bizlere hurdanın durumunu açık bir şekilde anlatmanız gereklidir.

  • Elinizde Bulunan Hurdanın Miktarına
  • Güncel Dolar Kuru Ve Metal Borsasına
  • Elinizde Bulunan Hurda Demirin Cinsine (dkp, ekstra, toplama gibi)
  • Bize Olan Uzaklığınıza
  • Hurdanın İçerisinde Yabancı Madde Olup Olmamasına
  • Hurdanın Kesilecek Veya Sökülecek Olmasına

Hurda Demir Alımı

İstanbul’un en eski hurda firmalarından olan firmamız 40 yıldır hurdacılık sektöründe hurda demir alımı yapmaktadır. Demir çelik fabrikaları ile sıkı bir çalışma içerisinde olan firmamız sizleri memnun edecek hurda fiyatlarını daima vermeyi başarmıştır. Demir hurdası geri dönüşümü en çok yapılan ve satımı çok kolay olan bir hurda çeşididir. Piyasada binlerce hurdacı hurda demir alımı yapmakta ve piyasadan hurda toplamaktadır. Demir hurdacılık sektöründe rekabetin en çok olduğu metal çeşididir. Bizler size hurda fiyatı verirken referans olarak daima demir çelik fabrikalarının fiyat listelerinden 0.1 ve 0.04 tl/kg aşağı fiyat vererek sizlerin hurdalarının en iyi şekilde değerlenmesini sağlarız. Özellikle DKP ve ekstra hurda demir fiyatları verirken piyasadaki rakiplerimizden daima bir adım önde olmuşuzdur.

Güncel Hurda Demir Fiyatı

Bizimle her çeşit hurda demir için iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz firmanıza ücretsiz hurda konteyneri bırakabiliriz bu sayede hurdalar yer kaplamaz ve düzenli olarak tek bir noktada kalır. Hurda demirlerin yanında demir talaşı satmak içinde bizlerle iletişime geçerek demir talaşı fiyatı hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz. Bizi aradığınız zaman sizin belirlediğiniz gün ve saate firmanıza gelen ekiplerimiz hurdaları belirlenen güncel fiyatlardan nakit olarak satın almaktadır. Hurdalarınız için yerinde pazarlık yaparak da bizlerden fiyat alabilirsiniz bize konum göndermeniz halinde gelen personelimiz sizlerle fiyat konusunda anlaşmaya çalışacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir