Hurda Naylon Fiyatları

Hurda Naylon Fiyatları
HURDA NAYLON ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATI
Beyaz Naylon1.50 TL/KG1600 TL
Renkli Naylon1.20 TL/KG1200 TL
Yıkamalık Naylon0.50 TL/KG600 TL

Hurda naylon fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünde bulunan numaralardan bizleri arayabilir ve naylon hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz. Bizlerden en iyi hurda naylon fiyatı almak için hurdanın resmini bizlere yollamanız yeterli olacaktır. Uzman arkadaşlarımız size anında dönüş yaparak hurdaları kısa zaman içerisinde gerçekleştirecektir. Hurda alımlarımızı yerinden ve daima nakit ödeme şeklinde yapmaktayız. Tek yapmanız gereken bizlere konum atarak hurdaları yerinizde satmanızdır.

Güncel Hurda Naylon Fiyatları

Güncel hurda naylon fiyatları genelde aylık bazda belirlenmektedir. Naylon hurdalar metal hurdaların aksine günlük ve haftalık bazda fiyat değişimleri yaşamamaktadır. naylon hurdası fiyatını etkileyen en önemli husus güncel dolar kurudur. firmamız elinizdeki naylon hurdaları alarak tesislerinde yeniden ham madde yapmaktadır. Sizde hurda satarak hem kazanç sağlayabilir heme ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. Hurdaları iyi fiyatlardan alacak sağlam bir firma arıyorsanız çok doğru yerdesiniz.

Naylon Hurdası Geri Dönüşümü

Plastik ve naylon materyaller en az bakır ve sarı ürünler kadar hayatımızın içinde olan malzemelerdir. Alışverişte, çöpte, kışlık malzemeleri depolarken, derin dondurucuda, günlük hayatın birçok alanında gereğinden fazla kullanılan bu naylon ve plastik malzemeler, maalesef doğaya negatif yönleri bulunmaktadır.  Evlerin içinde biriken plastik deterjan kutuları, pet şişelernaylon, şeffaf poşet, bidon ve varil gibi malzemeleri geri dönüşümü firmamızca tekrar kullanıma sunulması için dönüşümü sağlanır. Sizler plastik hurdaları bizlere satabilirsiniz. Bu sayede hem ufak ta olsa ev ekonomisine bir yarar sağlamış olursunuz hem de doğayı korumuş olursunuz. Hemen bizi arayarak hurda naylon fiyatları öğrenin.

Naylon Hurda Fiyatı

Naylon hurda fiyatı verirken dikkat ettiğimiz en önemli husus elinizdeki hurdanın durumudur. Hurdaları kapalı ve yağmur, toz, toprak geçirmeyecek bir alanda depolarsanız daha rahat satabilirsiniz. Beyaz naylon hurdası da siyah ve renklilere göre biraz daha yüksek fiyattan alınmaktadır. Hemen arayın hurda naylon fiyatları ne kadar, kaç para hızlıca öğrenin.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir