Hurda Sarı (Pirinç) Fiyatları

2023 Güncel Hurda Sarı Fiyatları

En güncel hurda Sarı (Pirinç) fiyatları aşağıda bulunan tabloda yer almaktadır. Her türlü sarı hurdası ve bakır hurdası fiyatı almak için bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

HURDA SARI FİYATLARIKİLO FİYATITON FİYATI
Sarı Hurda Araiş MS-70 Fiyatı34 TL/KG34500 TL
Sarı Hurda Araiş MS-64 Fiyatı32.50 TL/KG32500 TL
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça Fiyatı30 TL/KG30500 TL
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı Fiyatı27 TL/KG27500 TL
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk Fiyatı25 TL/KG25500 TL
Hurda Su Saati Fiyatı25 TL/KG25500 TL
Hurda Fosfor Bronz Araiş Fiyatı48 TL/KG48500 TL
Hurda Sarı Fiyatları
Hurda Sarı Fiyatları

Sarı Hurda Alımı

Her türlü sarı hurdası, sarı talaşı, hurda musluk, kızıl sarı, su saati, oto radyatör hurdalarını satmak için veya fiyatı hakkında bilgi edinmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Sarı (pirinç) hurdalar içerisinde bulunan bakır ve çinko elementleri sayesinde oldukça değerli hurdalardır. Sarı hurda fiyatları verilirken genelde sarının içerisinde bulunan bakırın yüzdesine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Örneğin MS-70 MS-65 gibi sarı hurdaları yüksek Bakır yüzdesi içerdiklerinden dolayı fiyatları diğerlerine göre daha yüksek olmaktadır. Çubuk sarı hurdalar da kırkambar hurdalara göre 1-2 TL daha yüksek fiyatlardan alım yapılmaktadır.

Hurda Sarı (Pirinç) Fiyatları Nasıl Belirleniyor

  • Elinizde Bulunan Hurdanın Miktarına
  • Elinizde Bulunan Sarı Hurdasının Cinsine
  • Elinizde Bulunan Talaşın Yağlı Olup Olmamasına
  • Bize Olan Yakınlığınıza
  • Güncel Metal Borsasına
  • Güncel Dolar Kuruna

Göre Sarı (pirinç) hurdası fiyatları az da olsa değişiklik göstermektedir alımlarımız her miktardan olup ödeme yöntemimiz nakit ödemedir. Hurda sarı vana musluk, radyatör, sarı talaşı, kızıl sarı, pirinç çubuk hurdalarını en yüksek fiyattan satmak için sizlerde vakit kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede adresinize gelerek hurdaları satın alıyor ve ödemesini yapıyoruz. Özellikle elinizde bulunan tonajlı hurdalar için sizlere özel en iyi fiyatı sunmaktayız.

Sarı Talaşı Alımı

Sarı talaşı alımı yaparken bizim için en önemli faktörlerden birisi de işlemiş olduğunuz sarının cinsidir. Alaşımlı sarı talaşları fiyatı biraz düşük iken çubuk ve kızıl sarı talaşı fiyatları ise son derece yüksek olmaktadır. Her türlü hurdayı satmak için veya fiyatları hakkında detaylıca bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilir ve yerinizde hurda satışı yapabilirsiniz.

Sarı Hurdası Alan Firmalar

Sarı hurdası alan firmalar arasında köklü bir geçmişe sahip olan firmamız hurdaları alırken sizleri memnun edecek fiyatları vermektedir. Her türlü düğme, fermuar, ve parça hurdayı satmak için bizleri arayabilir veya bizlere mesaj atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir