Hurda Trafo Fiyatları

Güncel Hurda Trafo Fiyatları

Hurda trafo fiyatları trafonun modeli, sargısı, üretim yıllarına göre farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca, güncel metal borsası verileri de trafo hurdası değerine doğrudan etki etmektedir. Bu nedenle en doğru fiyat için whatsapp yolu ile fotoğraf göndermeniz ve sonrasında fiyat almanız en doğrusu olur. Ortalama trafo kilogram fiyatları 4 ile 6 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Hurda Trafo Fiyatları
Hurda Trafo Fiyatları

Trafo Hurdaya Nasıl Ayrılır

Elektrik ve Elektronik sistemlerde küçük veya büyük güçte kullanılan Transformatörler trafo olarak kısa adı ile telaffuz edilmektedir. Elektrik akımını yükseltmesi veya düşürmesi görevini üstlenen trafolar fazla gerilime maruz kalması durumunda arıza yapabilirler. İç sargısının yanması demek çok yüksek fiyat maliyeti ile karşımıza çıkacaktır. Bu nedenle hurda trafo fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak hurdaya satabilirsiniz.

Fiyatlarımız günceldir ve her hafta değişen metal borsasına göre güncelleşir. Trafonun markasına, ağırlığına, alüminyum sargılı olup olmamasına, bakır sargılı olmasına, içindeki yağ miktarına bakılarak fiyat verilmektedir. Aşağı yukarı fiyatlar sabit olup yükselme gösterebildiği gibi fiyatta düşme de olabilmektedir. Detaylı bilgi için iletişim alanından bizleri arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hurda trafo alım hizmeti sunan firmamız metal geri dönüşüm konusunda sunduğu hizmetlerle ülke ekonomisine katkılar sağlar. Çünkü trafo gibi ürünler maddi değeri oldukça değerli olan ve genelde dışarıdan alınan ürünler olduğu için tekrar geri kullanıma kazandırdığımız tüm trafo hurdası ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Bunun bilinci ile hareket eden firmamız yatırımlarının geri dönüşüm alanına da yapmaktadır. İkinci el elektrik trafosu alımı yapan firmamız daha sonra bu elektrik trafolarının tekrar geri kazanılması için çalışmalar yapmaktadır. 2. el trafo alım satım fiyatları piyasadaki arz talep dengesine göre farklılık göstermekle beraber firmamız tüm alım işlemlerinde en iyi ve güncel fiyatı sunmaktadır.

Hurda trafo fiyatları bu günlerde iyi seviyelerde olması nedeniyle ekonomimize yeteri kadar fayda sağlayabildiğimiz anlamına gelmektedir. Zaten bu hizmeti sunarken hedefimiz sizlerin en yüksek kazancı sağlamanızdır.

Hurda Trafo Alımı

Hurda trafo alımı gerçekleştiren firmamızın bunları depolayacak ve işleyecek yeterli alanı ve teknik donanımı mevcuttur. Elimizde bulunan tüm hurda trafoları satarak ekonomimize hızlı bir şekilde kazandırabilmek adına her türlü bağlantıyı bizimle kurabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir