Hurda Paslanmaz Alımı

Hurda Paslanmaz Alımı

Hurda paslanmaz alımı yapıyoruz, Hurda Krom fiyatları içerisindeki krom-nikel oranına, miktarına, temizliğine ve bulunduğu konuma göre değişkenlik göstermektedir. Paslanmaz çelikler genelde, endüstriyel sektörde yoğun olarak kullanılmakta ve sağlamlığı ve kalitesi ile de muadillerinden daha uzun süre dayanabilmektedir. Geri dönüşüm sayesinde paslanmaz hurda kromlar eritilerek tekrar üretime sokulmakta ve maliyetli olan cevherden çıkarma işleminden çok daha maliyetsiz bir şekilde üreticilere ulaştırılmaktadır. Hurda paslanmaz firmamız tarafından yerinde analiz edilerek alınır ve geri dönüşüme kazandırılır. Sizde elinizde bulunan paslanmaz krom hurdalarınızı bizi arayarak nakite çevirebilirsiniz.

Hurda Paslanmaz Fiyatları

HURDA PASLANMAZ (KROM) GRUBUFİYAT
430 Kalite Hurda Krom2,00 TL/KG
201 Kalite Hurda Krom 2,70 TL/KG
304 Kalite Hurda Krom 5,20 TL/KG
316 Kalite Hurda Krom 6875 TL/KG
310 Kalite Hurda Krom 11,00 TL/KG
304 Kalite Paslanmaz Talaşı4,50 TL/KG
316 Kalite Paslanmaz Talaşı7,50 TL/KG
430 Kalite Paslanmaz Talaşı1,50 TL/KG
310 Kalite Paslanmaz Talaşı 9,50 TL/KG

Hurda Krom Aldığımız Bölgeler

İstanbul Avrupa Yakasında Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca ve Silivri ilçelerinde adresten her tür hurda alımı yapılmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı firmaları aracığı ile Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Beykoz, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Kartal, Tuzla, Şile, Kocaeli Gebze ilçelerinden hurda satın alınmaktadır.

Krom Hurda Türleri

Paslanmaz türlerinin başlıcaları 301 kalite paslanmaz 201 kalite paslanmaz, 304 kalite paslanmaz316 kalite paslanmaz , 310 kalite paslanmaz‘dır. Bahsi geçen bu paslanmaz türleri içerisindeki nikel oranının fazlalığına göre değerleri ve fiyatları artmaktadır. Hurda geri dönüşüm kapsamında da paslanmaz hurda geri dönüşümü bu standartlara göre yapılmaktadır. Paslanmazın en önemli özelliği korozyon direncidir. Bunun yanında ısı ve sıcağa da oldukça dayanıklı olmasıdır. Günümüzde yemek yaparken ocağın üzerine koyduğumuz paslanmaz tabak çanak tencere, yemekte kullandığımız çatal bıçak kaşığına kadar evimizin tamamen içerisindedir. İnsan sağlığı için de büyük önem arz eden paslanmaz geri dönüşümü yapılmadığında üretimi daha az olacak ve daha pahalı maliyetlerde maalesef ülkemize geri dönecektir.

2 thoughts on “Hurda Paslanmaz Alımı”

  1. Geri bildirim: İmes Hurdacı - Ümraniye Hurda Alan Yerler - Metalsan Hurdacılık

  2. Geri bildirim: Gebze Hurdacı - Gebze Hurda Alan Hurdacılar - Metalsan Hurda

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir