Hurda Klima Alımı

Hurda Klima Alımı

Hurda Klima alımı yapan firmamız en yüksek fiyatlardan alım yapmaktadır. Klimalar ısıtma ve soğutma için kullanılırlar. Hurda klima içerisinde bulunan kompresör motor sayesinde soğutucu akışkan gazı bakır borulardan devir daim yaparak akışkan gazın soğuk yada sıcak olmasını sağlar soğutucu gaz devamlı devir daim olmaktadır. Klima şirketlerde, metroda, okullarda, hastanelerde, meskenlerde ve neredeyse her alanda kullanılmaktadır. Metalsan Hurdacılık Klima hurdası alımını soğutucu kompresör, evaporatör, kondansatör, bakır borular, kablolar, iç ünite ve dış ünite türlerini satın almaktadır. Yeni nesil klimalar eski nesil on-off klimalara nazaran daha verimli çalışmakta daha az enerji ile daha çok ısı vermektedir. Klima hurdası alım satımı yapan Metalsan Hurdacılık firmamız sizlere sadece bir telefon kadar yakındır. Bizleri arayın adresinize kadar gelerek hurdaları en yüksek fiyatlardanalalım

Hurda Klima Alımı Yapan Hurdacılar

Sizlerde hurda klima alımı yapan hurdacılar arıyorsanız hemen bizlere ulaşın. Hurda klima motoru içerisinde bulunan gazlar ve atık yağlar sanayi ortamında dikkatli bir şekilde ayrıştırılması gerekmektedir. Bu yağlar kimyasal olup insan derisinde hasara neden olabilmektedir. Yere dökülmüş kompresör yağlarının üzerinde fazla durulduğunda ayakkabı tabanlarının yumuşadığı gözlemlenmiştir. Bu yağların ve gazların sanayi ortamında alanında sertifikalı firmalar tarafından boşaltılmalıdır. Metalsan Hurdacılık  yılların verdiği tecrübe ile hurda klimaları en güzel şekilde geri dönüşüme göndermektedir. Marmara bölgesinde hurda klima alım ve satımı yapmaktayız.

Hurda Klima Fiyatları

Hurda klima fiyatları elinizde bulunan klima miktarına ve çeşidine göre değişmektedir. Klimalar zamanla bozulur ve hurdaya ayrılırlar. Bu nedenle ısıtma ve soğutma sistemlerinin de belli bir kullanım ömrü vardır. Fabrika üretim hatası olan ya da kullanma süresini dolmuş ısıtma soğutma sistemleri hurda alım ve sökümü hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Isıtma ve soğutma sistemlerinin hurdaya çıkması bir daha ayrıldığı anlamına gelemez. Geri dönüştürülebilir malzemelere sahip olan bu tip sistemler hurda firmaları tarafından toplanarak geri dönüşüm işlemine gönderilmektedir. Böylece geri dönüşüm işlemi geçiren bu tür sistemler tekrar kullanıma hazır hale gelirler. Sizde hurda klima satmak veya hurda klima fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi arayın.

1 thought on “Hurda Klima Alımı”

  1. Geri bildirim: Ataşehir Hurdacı - Hurda Satın - Ataşehir Hurda Alanlar, Hurdacılar

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir