Hurda Kompozit Fiyatları

Güncel Alüminyum hurda kompozit fiyatları alttaki tabloda yazmaktadır. Her türlü kompozit, Alüminyum, demir ve pvc hurdayı en yüksek hurda fiyatı vererek alıyoruz.

HURDA KOMPOZİT ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATI
Kompozit Hurda (içi siyah)7.50 TL/KG8.00 TL
Kompozit Hurda (içi kırılan)6.00 TL/KG6.50 TL
Kompozit Hurda (Reklamcı)6.50 TL/KG7.00 TL
Hurda Kompozit Fiyatları
Hurda Kompozit Fiyatları

hurda kopmozit

Hurda kompozit fiyatları

Hurda kompozit fiyatları, genellikle bina dış cephe ve dekorasyonunda kullanılan kompozit paneller mimaride günümüzde en çok tercih edilen ürünler olarak öne çıkmaktadır. Kompozit panel kullanılırken belirli ölçüde kesilen panellerden kalan artıklar hurda kompozitler geri dönüşüme kazandırılabilir Kompozit hurdaların ortasındabulunan plastik maddelerinden makineler yardımı ile alüminumları ayırılır ve tekrar üretime kazandırılır.  Kompozit paneller a2-Fr kompozit panelb1 kompozit panel ve b2 kompozit panel olarak 3 farklı guruba ayrılır. Kompozit fiyatları bu guruplara göre değişiklik göstermektedir.

Firmamız elinizde bulunan kompozit hurdalarınızı yerine ve nakit olarak alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Sizde elinizde bulunan kompozit panel hurdaları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıca bize ulaşarak hurda alüminyum fiyatları, hurda kablo fiyatları, hurda kurşun fiyatları, hurda matbaa alüminyum fiyatları, hurda kalay fiyatları, hurda paslanmaz fiyatları. hurda demir fiyatları, hurda elektrik motoru fiyatları, hurda pirinç sarı fiyatları, hurda bakır fiyatları, hurda elmas fiyatları, vanadyum hurda fiyatları, kobalt hurda fiyatları için bizi 7/24 arayabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir