Hurda Kablo Alımı

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo alımı yapıyoruz. Değerli müşterilerimiz, Elinizde atı durumda olan kabloları firmamızın ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanarak cinsini, fiyatlarını ve içeriği metal yoğunluğunu ölçtürerek hurda kablo hakkında bilgi sahibi olabilir, böylelikle hızlıca potansiyel fiyatını öğrenmiş olursunuz.

Firmamız faaliyet alanımızın bilincinde olarak çalışmalarımızı yürütüp Ülke ve Dünya ekonomisine katkı sağlıyoruz.
Bununla birlikte Geri dönüşümünü yapmış olduğumuz tüm ürünlerin çevreye vermiş olduğu katkının da farkındayız.

Hurda Kablo Fiyatları

Burada belirtilen hurda kablo fiyatları tavan fiyatlardır. En iyi fiyatı satılacak hurda kablo görüldükten sonra verilir. Yükselme gösterebilir ya da alçalma görülebilir. Genel olarak fiyatlar bu şekildedir.

Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Karışık Kablo10,20 TL/Kg
Hurda Antigron Kablo12,00 TL/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu26,00 TL/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu18,10 TL/Kg
%30 Oranda Bakır Kablo8,60 TL/Kg
%40 Oranda Bakır Kablo13,70 TL/Kg
%50 Oranda Bakır Kablo16,20 TL/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo17,00 TL/Kg

Hurda Kablo Alımı Yaptığımız Yerler

İstanbul Avrupa Yakasında Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca ve Silivri ilçelerinde adresten her tür hurda alımı yapılmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı firmaları aracığı ile Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Beykoz, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Kartal, Tuzla, Şile, Kocaeli Gebze ilçelerinden hurda satın alınmaktadır.

Hurda Kablo Alımı Yaparak Ekonomiye Katkı Sağlıyoruz

Fabrika atık hurda kablo için bizimle iletişime her zaman geçebilirsiniz. Haftalık, isterseniz aylık devamlı olarak bize satabilirsiniz. İsteğinize göre fabrikanızın herhangi bir alanına atık hurda kablo alımı konteyneri koyabiliriz. Biriktikçe bizi arayarak almamızı isteyebilirsiniz. Özellikle satın alma ya da idari işler personelleri ile direkt olarak yakından ilgilendiğimizi de bilmenizi isteriz. Asla bir kereye mahsus alım yapmak için bilinen hurdacılar gibi yaklaşım sergilemeyiz hurda kablo geri dönüşüm firması olduğumuzun bilincinde olmanız için elimizden geldiğince sürekli olarak alım yapma için itinalı bir şekilde profesyonel yaklaşımımızdan ödün vermiyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir