Hurda Bakır Alımı

Hurda Bakır

Hurda Bakır alımı yapıyoruz. Sektörde 35 yıllık deneyime sahip alanında uzman firmamız hurdalarınız için sizlere en iyi fiyatları vermektedir. Sizde bir telefonla bize ulaşarak hurdalarınız için en iyi fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

2020 Hurda Bakır Fiyatları

Aşağıda görmüş olduğunuz fiyatlar piyasadaki tavan fiyatlardır. Fiyatlarımız günlük olarak LME verilerine göre sürekli güncellenir. Fiyatlar elinizde bulunan malın miktarına göre az da olsa artıp azalabilir.

Hurda Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Hurdası Fiyatı32,00 TL/Kg
Lama Bakır Hurdası Fiyatı32,00 TL/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası Fiyatı29,80 TL/Kg
Kırma Antigron Bakır Hurdası Fiyatı32,00 TL/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası Fiyatı32,00 TL/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası Fiyatı26,00 TL/Kg

Hurda Aldığımız Bölgeler

İstanbul Avrupa Yakasında Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca ve Silivri ilçelerinde adresten her tür hurda alımı yapılmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı firmaları aracığı ile Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Beykoz, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Kartal, Tuzla, Şile, Kocaeli Gebze ilçelerinden hurda satın alınmaktadır.

Hurda Kablo Alımı

Kablo içinde bulundurduğu değerli ve çeşitli metaller nedeniyle bir çok üretim ve kablolama sistemlerinde kullanılmaktadır, Bu sektörler arasında Başta; otomotiv Sanayi, Makine Üretimi, İnşaat, Elektrik, Elektronik, Enerji ve bir çok farklı sektörde alt yapı ve kablolamada sistemlerinde tercih edilmektedir.

Bu nedenle hurda kablo yukarıda saymış olduğumuz alanlarda fazlaca kullanılması, İçerdiği metallerin fiyat olarak pahalı olması ve çevre olan etkileri sebebiyle geri dönüşüm için oldukça önemli bir rol oynamaktadır.

Hurda Bakır metal sektöründe en az bulunan değerli metal çeşididir, Bakır fiyatların yüksek olması bir kaç kategoride değerlenebilir

Bunlardan birincisi diğer metal çeşitlerine göre az oranda bulunmasıdır ve bu fiyatı doğrudan etkilemektedir.

Bir diğer ise Kullanım alanın diğer metal çeşitlerine göre az olmasıdır Bakır genel anlamda iletkenlerde ve elektrik işlerinde kullanılır. Altından sonra elektriği en iyi ileten malzemedir

Bakır fiyatları diğer metal çeşitlerine göre fiyat anlamında en çok iniş çıkış yaşayan ve firmadan firmaya genelde sürekli değişim gösteren metal çeşididir.

Ocak ergitme yerlerinin ihtiyacına göre fiyatlar değişebilir. Bakır fiyatlarını LME ve Dolar kurları belirlemektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir