Hurda Sarı Pirinç Alımı

Hurda Sarı Alımı

Hurda Sarı Pirinç Alımı Yapıyoruz. Sizde hurda fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. Elinizde bulunan hurdaları değerlendirmek istiyorsanız bizim arayabilir veya bize fotoğraf atabilirsiniz. Bize konum göndermeniz halinde sizin istediğiniz gün ve saatte hurdalarınızı satın alıyoruz. Firmamızın Ödemeleri Daima Nakittir.

Hurda Sarı Pirinç Alımı Fiyatları

HURDA SARI GRUBUFİYAT
Araiş Sarı Hurdası ms-7027,00 TL/KG
Araiş Sarı Hurdası ms-6326,00 TL/KG
Çubuk Ucu Parça Sarısı22,50 TL/KG
Pirinç Sarısı Hurda Talaşı20,50 TL/KG
Kırkambar Hurdası Sarı19,00 TL/KG
Su Saati Hurdası19,00 TL/KG
Vana, Musluk vs Sarı Hurdası20,00 TL/KG
Sarı Radyatör Hurdası18,00 TL/KG
Çubuk Sarı Talaşı ms-5821,00 TL/KG

Hurda Aldığımız Bölgeler

Neredeyse her bölgeden hurda alımı yapıyoruz bunlardan bazıları; İstanbul Avrupa Yakasında Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca ve Silivri ilçelerinde adresten her tür hurda alımı yapılmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı firmaları aracığı ile Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Beykoz, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Kartal, Tuzla, Şile, Kocaeli Gebze ilçelerinden hurda satın alınmaktadır.

Sarı dayanıklı, uzun ömürlü, korozyona geç uğrayan ve iletken yapıda olması sebebiyle pek çok sektörde kendisine kullanım alanı bulan sarı pirincin hurdaları da, hurdacılar için oldukça değerli malzemelerdir. Sarı pirinç sıhhi tesisatta, şantiyelerde, elektronikte, denizcilikte, bazı ev ve süs eşyalarının yapımında yaygın olarak kullanıldığı gibi hurda sarı da yine bu sektörlerde kullanılmak üzere geri dönüştürülmektedir. Hurdacılar için oldukça değerli bir malzeme olan sarı hurdası kendi içerisinde de alaşımını oluşturan metallerin oranlarına bağlı olarak fiyatlandırılır. Hurda sarının bu farklı sınıfları farklı kalitededirler ve kullanım alanlarında da bazı değişiklikler bulunmaktadır.

Bakır, sarının ana maddesidir ve bu hurda çeşidi özellikle içinde bakır oranı yüksek olduğunda daha kolay şekil verilebilecek kadar yumuşak olmaktadır. Sarı hurda geri dönüşüme girdiğinde özellikle hediyelik eşya, süs eşyası ve sanatsal imalatlar için gayet idealdir.

2 thoughts on “Hurda Sarı Pirinç Alımı”

  1. Geri bildirim: Tuzla Hurdacı - Metalsan Hurda

  2. Geri bildirim: Tuzla İçmeler Hurdacı - Metalsan Hurda - Tuzla İçmeler Hurda Alımı

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir