Hurda Su Saati Alımı

Hurda Su Saati Alımı

Sarı hurda su saati alımı yapıyoruz. Sizde elinizde bulunan sarı hurdalar için bizi arayabilirsiniz. Bizi ararsanız adresinize kadar gelerek sizin istediğiniz gün ve saatte hurdalarınızı alıyoruz. Ödemelerimiz daima nakit şekilde yapılır.

Hurda Su Saati Alımı Yaptığımız Bölgeler

İstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir, Muğla, Antalya ve Tekirdağ illerinde özellikle BeylikdüzüEsenyurtİkitelliHadımköyArnavutköySilivri, Çatalca, Selimpaşa, Çorlu, Çerkezköy, Yakuplu, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Küçükçekmece, Dudullu, Ümraniye, Kadıköy Maslak, Ayazağa‘da yoğun olarak hurda demir alımı yapmaktayız. Ancak ton miktarının uygun olması durumunda çevre bölgelerden de hurda makine satın alarak fabrikalar yolu ile geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz.

Su Saati Nedir

Su sayaçları mekanik ve ya ultrasonik yöntemler ile içinden geçen birim suyu ölçer. Anlık olarak su akışını gösteren sayaçlar, bu anlık değerler ile yapılan tüketim değerini gösterir. En çok ve yaygın kullanılan su sayacı modelleri mekaniktir. Mekanik su sayaçları içerisinde bulunan döner mekanik mekanizma ile su akışı ölçülür.

Mekanik su sayaçları özellikle bina içlerinde uygun maliyetleri ve uzun çalışma ömürleri sebebiyle tercih edilir. En büyük problemleri ise çok çabuk kirlenmeleri ve kalibre değerlerini kaybetlmeeri sebebiyle tarımsal sulamada pek tercih edilmezler.

Ultrasonik su sayaçları daha çok tarım alanlarında kullanılır. Herhangi bir mekanik parça içermedikleri için kirli su ölçümlerinde daha çok tercih edilir.

1-      Ultrasonik Su Sayaçları?

Ultrasonik su sayaçları , su debi ölçümünü ultrasonik metot ile gerçekleştiren sayaç çeşididir. Mekanik bir parça yoktur. Tüm ölçüm ve hesaplama işlemleri elektronik ortamda geçekleşir. Hesaplama ünitesi aynı zamanda debi ölçümünü gerçekleştirir.

2-      Mekanik ve Ultrasonik sayaçların farkı nedir ?

Mekanik ve ultrasonik su sayaçları temelde aynı işlevi görsede , ölçüm sistemleri farklıdır. Sonuçta elde edilen ölçüm ve hesaplama bilgisi aynıdır fakat bu sistemlerin birbirlerine karşı avantaj ve dez avantajları vardır. Temiz bir kapalı sistemde her zaman ultrasonik su sayacı daha iyi sonuç verecektir.

Hurda Su Saati Alımı, Hurda Sayaç Alan Yerler, Hurda Su Saati Fiyatları, Hurda Sarı Fiyatları, Hurda Sarı Alımı

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir