Hurda Kombi Alımı

Hurda Kombi Alımı

Hurda Kombi elektronik eşyalar gibi belli bir kullanma ömrüne sahip olan kombileriniz, zamanla yıpranabilir veya beklenmedik bir arıza verip bozulup kullanılamayacak hale gelebilir. Kombiyi hemen çöpe atmak doğaya getireceği zarar ile birlikte geri dönüşümede hiçbir katkısı olmayacaktır. İstanbul hurdacı sektöründe uzun yıllar hizmet veren firmamız kullanım ömrünü tamamlamış hurda ayrılması gereken ürünleri toplayarak geri dönüşüme kazandırmış olur.

Bu sayede çevreyi korumakla kalmıyoruz, işe yaramayacak eşyalardan size ek bir gelir elde etme fırsatı kendinize sunuyorsunuz. İstanbul Hurda Kombi Fiyatları hakkında bilgi almak ve hurdalar için yerinden , değerinde, nakit ödeme yapılarak alınmasını isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Kombi Aldığımız Bölgeler

İstanbul Avrupa Yakasında Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca ve Silivri ilçelerinde adresten her tür hurda alımı yapılmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı firmaları aracığı ile Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Beykoz, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Kartal, Tuzla, Şile, Kocaeli Gebze ilçelerinden hurda kombi satın alınmaktadır.

Değişik markalarda kombi hurdası alımlarımız mevcuttur.

Biz marka ve model fark etmeksizin tüm markaların kombi hurdalarını geri dönüşüme kazandırıyoruz. Kombi hurdası eğer çalışır durumda ise ikinci el fiyatından da alım gerçekleştirmekteyiz.

Kombi hurdası hurdaya düşen elektronik hurdalar arasında yer almaktadır. Çok sık bozulmayan elektronik makineler olmaları sebebi ile her zaman hurdaya düşen hurda türlerinden birisi değildir.

Kombi hurdası satmak ve nakit kazanç elde etmek istiyorsanız iletişim kısmındaki numaralardan bizleri aramanız yeterli olacaktır.

İstanbul ikinci el kombi alımı hizmetinden sizler de faydalanmak istiyorsanız öncelikle firmamızı aramalısınız. Bu alanda hizmet almak istediğinizi belirtmeniz ve kombinize ilişkin bilgileri bizlere iletmeniz gerekmektedir.

Satış yapmak istediğiniz kombiye ilişkin olarak temel özellikleri bizimle paylaşmanızın ardından alanında uzman ekip arkadaşlarımız evinize ya da iş yerinize gelerek kombiyi incele. Kombiniz için bir fiyat ortaya koyacaktır. Bu fiyat genellikle piyasa değerinde ya da piyasa değerinin üzerinde bir rakam olmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir