Hurda Buzdolabı Motoru (ekovat) Alımı

Hurda Buzdolabı Motoru Alımı

  İstanbul’da hurda buzdolabı motoru alımı yapıyoruz. Deponuz veya iş yerinizden bir telefonunuzla adresinize gelip ekovat hurdası alıyoruz. Yerinden alım yapan firmamımız yükleme işinde uzman kadrosu tam bir ekip çalışması ve yüksek teknolojiye sahip iş makineleri ile ekovat hurdalarınızı çok kısa sürede yüklüyor ve nakite dönüştürüyor. 
   Hurda motorlarınızı paraya çevirmek için zaman kaybetmeyin arayın detayları konuşalım. 
Hurda buzdolabı motoru fiyatlarını ve diğer hurda fiyatlarını bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Hurda Buzdolabı Motoru Aldığımız Bölgeler

İstanbul Avrupa Yakasında Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca ve Silivri ilçelerinde adresten her tür hurda alımı yapılmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı firmaları aracığı ile Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Beykoz, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Kartal, Tuzla, Şile, Kocaeli Gebze ilçelerinden hurda satın alınmaktadır.

Hurda Radyatör Ve Elektrik Motoru Alımı

Her evde bulunan hurda olmuş soğutucu motorları ve en önemli beyaz eşyalardan biri olan buzdolabının en iyi şekilde çalışmasını sağlayan önemli parçası da buzdolabı motoru dur. Buzdolabı motoru diğer bir adıyla ekovat motoru olarak bilinmektedir. Ekovat yani diğer bir adıyla buzdolabı motoru buzdolabı, derin dondurucu, klima gibi eşyalarda kullanılan motorların pompa gruplarının tümüne verilen isimdir. Ekovatlar çalışma prensibi gereğince buzdolaplarının yeterince soğumasını sağlamaktadır.

Bir bakıma soğutma motoru da oldukları söylenebilir. Soğutucu gaz kaçışını en aza indirmek için buzdolabı motorları dış ortamdan tamamen yalıtılmış bir şekilde tasarlanmışlardır. Başka birçok çeşidi olduğu bilinmekle birlikte evlerde kullanılan buzdolaplarında hermetik pistonlu kompresör tipinde olan buzdolabı motoru kullanılmaktadır. Kompresör silindir hacmi, buzdolabı motor hacmi kullanılan soğutma ve buzdolabının büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir.

Hurda soğutucu chiller alımı; Soğutmanın gerekli olduğu topluca bir merkezden soğutma işi yapan bu makineler hastaneler gibi büyük mekanları tek başlarına soğutabilme özelliğine sahiptirler. Klima hurdalarınız, soğutucu hurdalarınız için firmamızı arayarak destek alabilirsiniz.

Hurda ekovat alımı, Ekovat (buzdolabı , soğutucu motoru ) bütün soğutma gruplarının kompresör görevini gören akışkan soğutucu gazı sistemden devamlı çeviren bu kompresörlerin içerinde %15 oranında kimyasal yağ bulunmaktadır. arayın adresinizden ekovatlarını peşin ödeme ile alalım.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir