Elektrik Panosu Hurdası Alımı

Elektrik Panosu Hurdası Alımı

Elektrik panosu hurdası alan yer arıyorsanız bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyiniz.  Genel olarak fabrikaların elektrik aksamlarında değişme veya yenileme gibi nedenlerle atık olarak işleme alınan elektrik panoları tarafımızca alınmaktadır. Fabrika söküm sürecinde eğer elektrik panosu hurdası için bir geri dönüşüm firmasına ihtiyacınız varsa bizi hemen arayın gelip elektrik panosunu yerinden hızlıoca sökelim. Üstelik söküm işlemleri için ekstra ücret talebimiz asla olmaz. Siz elinizi bile sürmeyin biz gerekli önlemleri alarak elektrik teknisyenimiz ile birlikte söküm sürecini halledebiliriz. 

Elektrik Panosu Hurdası Aldığımız Yerler

İstanbul ve Tekirdağ ağırlıklı hurda alımı yapmaktayız. Beylikdüzü, Yakuplu, Gürpınar, Kavaklı, Kıraç, Hadımköy, Esenyurt, Arnavutköy, Büyükçekmece, Silivri, Çatalca, Küçükçekmece, İkitelli, Sefaköy, Bayrampaşa, Yenibosna, Güneşli, Bağcılar, Esenler, Ümraniye, Mecidiyeköy, Kağıthane, Başakşehir, Selimpaşa, Dudullu, Bahçelievler, Bakırköy, Gebze, Tekirdağ’da Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Muratlı, Velimeşe.

Kısa zamanda bizlerle iletişim kurarak hurda elektrik panolarınızı en iyi fiyatlardan satabilirsiniz. Alışverişimizi hızlandırmak açısından Whatsapp yolu ile iletişim sayfasında yer alan telefon numaramıza bir kaç fotoğraf, miktar sayısı ve bulunduğunuz ilçeyi belirten bir mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Hurdanız firma eksperlerimizce incelenerek fiyat teklifimizi iletiriz. Sizler için de uygun görüldüğü taktirde adresinize gelerek hurda elektrik panosunu adresinizden alır, günlük hurda fiyatları üzerinden ödememizi gerçekleştiririz.

Elektrik Panosu Nedir

Elektrik elektronik sistemine ait tüm unsurların bir arada olduğu, elektrik tüketimi yapan tüm ekipmanların, makinelerin, dijital sistemlerin, elektrik tesisatının güvenli olarak çalışmasını sağlayan şalter malzemeleri kablolar gibi elektrik cihazlarının bir arada bulunduğu kabine elektrik panosu denilmektedir. Dolap şeklindedir.

Elektrik panosunda ; güç düğmeleri, elektrik barları, reaktif elektrik sayacı, aktif elektrik sayacı, kondansatörler, ölçü aletleri, voltmetre, amper metre, güç rölesi, kontrol rölesi, elektrik sayaçları, sigortalar, şalterler, sinyal lambası, merdiven otomatiği, zil trafosu gibi alet ve parçalar bulunmaktadır. Elektrik panoları istenilen özelliklerde ve büyüklükte imal edilebilmektedir. Firmamız her tür elektrik panosunu hurda olarak değerlendirebilmektedir. Panoların bakımları da önemlidir haberlerde sıkça duyduğumuz yangın haberlerinin en büyük nedenlerinden biri panolarda gerekli bakımın yapılmayarak eskiyen, çürüyen elektrik elemanlarının görevini sağlıklı yerine getirememeleri olarak açıklanabilir.

Hurda Elektrik Panosu Fiyatları
Pano Hurdası Alımı
Pano Hurdası Alanlar
Pano Hurdası Fiyatları
Elektrik Panosu Alan Firmalar

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir