Hurda Pimapen (PVC) Alımı

Hurda PVC

Hurda Pimapen Fiyatları

Hurda Pimapen fiyatlarımız elinizde bulunan hurdanın miktarına ve bize olan uzaklığınıza göre değişmektedir. Fiyatlarımız haftalık bazda devamlı olarak güncellenmektedir

Hurda PVC (Beyaz)3.20 TL/KG
Hurda PVC (Renkli) 2.50 TL/KG
Hurda PVC (Çıkma Beyaz) 1.80 TL/KG
Hurda PVC (Çıkma Renkli) 1.50 TL/KG

Pimapen (PVC) Nedir?

Polimer plastik grubundan gelen ve ticari anlamda en hızlı büyüyen plastik çeşidinden olan pimapenler günümüzde kullanım alanı en büyük plastik türleri arasında yer almaktadır. Doğada bulunan petrol ve tuz kullanılarak imal edilen yapay bir plastiktir.

PVC (Poli Vinil Klorür), polimer gurubu plastik türünün en büyüklerindendir. Dayanıklılığı, ısı yalıtıma katkısı, ateşe dayanıklılığı, uzun ömürlü olması ve ekonomik bir malzeme olması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Modern bir sentetik malzemedir.

Hurda Pimapen Aldığımız Bölgeler

İstanbul Avrupa Yakasında Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca ve Silivri ilçelerinde adresten her tür hurda alımı yapılmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı firmaları aracığı ile Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Beykoz, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Kartal, Tuzla, Şile, Kocaeli Gebze ilçelerinden hurda satın alınmaktadır.

Hurdalarınızı Bize Satın

Pimapen hurda Türkiye’nin tüm illerinde çıkan hurdadır. PVC hurdası kentsel dönüşüm veya teknolojinin yenilenmesiyle beraber eski ölçüsü uymayan alanlar değişmektedir.
O alanda kullanılan pimapenler metre uyumsuzlu nedeni ile hurda olarak üzere ayrılmaktadır. Bu tür hurda pimapenleri biz iş yeri hastane hurdacı gibi alanlardan toplayarak, ilk önce demir vida aksamlarını temizledikten sonra kırmada pimapen üzerine elek sistemimizle kırıp granül yapıyoruz.
Bazen de granül yapmadan, hammeddecilere kırılmış toz halinde satışa sunuyoruz, pimapen hurdası hurdacı sektöründe çok rol oynamaktadır.

PVC Nerelerde Kullanılır

Kullanım alanları oldukça fazla gelişen pimapen şimdi oyuncaklarda, su toplama ve dağıtma borularında, torba yapımına, farklı spor malzemelerinde, otomobillerin döşemelerinde ve yine oto ve diğer silecek sistemlerinde, pencere profillerinde, pillerde, elektrik izolasyon maddelerinde, kablolarda, kredi kartlarında, yiyecek kaplarında, tıbbi malzemelerde saymakla uzayabilecek bir çok alanda kullanılmaktadır.

1 thought on “Hurda Pimapen (PVC) Alımı”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir