Hurda Akü Alımı

Hurda Akü Alımı

Hurda Akü alımı yapıyoruz sizde elinizde bulunan hurdalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hurda Akü Fiyatları

Sulu Akü4,80 TL/Kg
Kuru Akü4,80 TL/Kg
Küçük Akü4,80 TL/Kg

Akü Nedir

Akü, Akümülatör kelimesinin kısaltılması ile oluşturulmuş bir kelimedir. Elektrik enerjisini kimyasal enerjiye çeviren ,ihtiyaç halinde içerisinde depoladığı kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine aktaran bir akım toplayıcıdır. Aküler birçok farklı çeşide sahip olabilir. Özellikle içerisinde kullanılan bileşenlere göre adlandırılmaktadır.

Daha öncede bahsettiğimiz gibi birçok akü çeşidi olabilir. Bunlar içerisinde kullanılan kimyasal maddeye göre değişmekte ve farklı isimler almaktadır. Hangi çeşitlerde akü var diye merak ediyorsanız işte bazıları:

  • Kurşun-Asit
  • Nikel-Kadmiyum
  • Lityum-İyon

Yukarıda sıraladıklarımız bazı akü çeşitleridir. İhtiyacınız olan akü çeşidinin hangisi olduğun dan  emin olmak için, alanında uzman ekipler ile çalışarak bu ürünleri almanız doğru olur.

Hurda Akü Aldığımız Bölgeler

İstanbul ve Tekirdağ illerinde özellikle BeylikdüzüEsenyurtİkitelliHadımköyArnavutköySilivri, Çatalca, Selimpaşa, Çorlu, Çerkezköy, Yakuplu, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Küçükçekmece, Dudullu, Ümraniye, Kadıköy Maslak, Ayazağa‘da yoğun olarak hurda alımı yapmaktayız. Ancak ton miktarının uygun olması durumunda çevre bölgelerden de hurda akü satın alarak fabrikalar yolu ile geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz.

Bizler İstanbul’da hurdacı olarak İstanbul ve tüm ilçelerinde hurdacılık faaliyetlerinden biri olan hurda akü alım satım işleri yapıyoruz. İzmir ve ilçelerinde elinizde bulunan hurda aküleri yerinize kadar gelip değerinde ve nakit ödeme ile alıyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan ve alanında profesyonel kadromuz ile hurda akülerin ayrıştırma işlemleri büyük bir titizlikle yapıyoruz. Hurda akü içinden ayrıştırılan hurda parçaların her biri metal olarak değerlendirildiği için hurda akünün geri dönüşümü ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü kısıtlı metal madeninin geri dönüşümü çok kıymetlidir. Firmamız bünyesinde hurda metal plastik alım satımları da yapılmakta olduğunu hatırlatmak isteriz. Elinizde bulunan her türlü hurda çeşitlerini Bize satarak hem kendi bütçenize hem de ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayabilirsiniz. Sizler de hurda akülerinizi İstanbul hurda sektöründe öncü firma olan Bize en avantajlı fiyatlarla satmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

2 thoughts on “Hurda Akü Alımı”

  1. Geri bildirim: Bahçeşehir Hurdacı - Hurda Satın - Bahçeşehir Hurda Alımı

  2. Geri bildirim: Ataşehir Hurdacı - Hurda Satın - Ataşehir Hurda Alanlar, Hurdacılar

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir