2020 En Güncel Hurda Kablo Fiyatları

Aşağıda güncel hurda bakır kablo fiyatları yer almaktadır. Sizlerde miktarı ne olursa olsun bizleri arayarak kablo hurdası fiyatı hakkında her türlü bilgiyi elde edebilirsiniz.

HURDA KABLO ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATI
Hurda Karışık Kablo Fiyatı50 TL/KG60 TL
Hurda Antigron Kablo Fiyatı45 TL/KG55 TL
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu65 TL/KG70 TL
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu40 TL/KG45 TL
TTR Hurda Kablo30 TL/KG30 TL
Çelik Zırh Hurda Kablo40 TL/KG45 TL
Hurda Fare Yemez Kablo40 TL/KG45 TL
Güncel Hurda Kablo Fiyatları
Güncel Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Bakır Kablo Alımı Ve Fiyatı

Her çeşit ve her miktarlarda hurda kablo alımlarını en iyi fiyatlarla alıyoruz. Elinizdeki hurdaları en doğru şekilde değerlendirmek isterseniz bizlere iletişim bölümünden ulaşarak her türlü hurda fiyatı alabilir veya hurdaları satabilirsiniz. Merkezi İstanbul’da olan firmamız yaklaşık 30 senedir hurda kablo geri dönüşümü yapmaktadır. Sizlerin ellerinde bulunan kabloları alarak makinelerimiz sayesinde bakır ve plastik olarak ayırıyoruz. Bakır hurdası oldukça değerli bir maden olduğu için bakır kablo hurdası fiyatı da oldukça yüksektir. Bu hurdaların satışı doğru yerlere yapıldığı halde sizlere oldukça yüksek kazançlar sağlayacaktır. Bizleri Türkiye’nin her yerinden arayarak hurda fiyatı sorabilir veya hurdaları bizlerden fiyat alarak satabilirsiniz.

Hurda Kablo Fiyatları Ne Kadar

Hurda kablo fiyatları ne kadar, kaç para sorularına cevap arıyorsanız bizleri arayarak veya bizlere mesaj atarak anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Her türlü hurda bakır, soyma bakır, kırkambar bakır ve hurda bakır fiyatları içinde bizlerden fiyat alabilirsiniz. Hurda fiyatları metal borsasının hareketli olması ve Dolar kurunun sürekli değişmesi sebebi ile sürekli değişmektedir. Bizler borsayı yakından takip ederek en ufak fiyat değişikliğini sizlere yansıtıyoruz. Elinizde bulunan kablo hurdaları için sizlere ton fiyatı uygulamaktayız. Fiyatlarımız elinizde bulunan malın miktarına göre değişiklik göstermektedir. Bizlere olan uzaklığımız da fiyatları az da olsa etkilemektedir. Bizlere her miktardan hurda satabilirsiniz veya firmamızdan fiyat isteyebilirsiniz.

Kablo Hurdası Fiyatı Nasıl Belirleniyor

Fiyatlarımızı belirleyen asıl unsur elinizde bulunan hurda kablonun bakır yüzdesidir. Elinizdeki kabloların bakır oranları ne kadar fazla ise fiyatlarımız da o kadar yüksek olacaktır. Hurda alüminyum kablo alımı da yapmaktayız. Bu hurdaların fiyatı hurda bakır kablo fiyatı baz alınarak yapılmaz. Alüminyum kablo hurdalarının fiyatlarını bizleri arayarak hemen öğrenebilirsiniz. Firmamız bulunduğunuz yere anında araç yollayarak en geç 1 saat içerisinde hurda alımı yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir